Prečo si nás vybrať?

Prečo si nás vybrať

SME INOVATÍVNI

Patríme medzi lídrov v zavádzaní inovatívnych tlačových technológii.
Medzi prvými v SR sme zaviedli prípravu tlačových platní CTP, ako aj automatizované linky pre väzby V1, V2 a V8.
Náš hlavný tlačový stroj KBA RAPIDA 105 dnes prináša možnosť tlačiť plnofarebne obostranne pri jednom prechode hárku (do B1) a elektronickej kontrole každého jedného výtlačku kamerou.

SME SKÚSENÍ

Takmer 30 rokov na trhu a stabilný tím skúsených pracovníkov je základom pre realizáciu aj náročných tlačových požiadaviek a rýchleho riešenia akýchkoľvek technických problémov.

SME SPOĽAHLIVÍ

Systém riadenia kvality ISO 9001 a elektronické riadenie všetkých tlačových zákaziek nám zaisťujú mimoriadne presnú a stabilnú farebnú reprodukciu, a vďaka tomu aj prípadnú dotlač tlačovín v rovnakej kvalite.

SME PRIPRAVENÍ

Vieme, že termíny dodania sú dnes kratšie ako kedykoľvek predtým. Neustále preto zvyšujeme naše kapacity a rozširujeme naše priestory tak, aby nás nezaskočila akákoľvek veľká, či technicky náročná zákazka. Naše kľúčové technológie máme zálohované, aby Váš termín dodania nenarušila ani nečakaná technická porucha.

SME KOMUNIKATÍVNI

Naši obchodní zástupcovia sú Vám kedykoľvek ochotný poskytnúť aktuálne informácie o Vašej zákazke, poradiť či pomôcť s prípravou tlačových podkladov.
Komunikujeme v Angličtine, Nemčine, Ruštine a Francuzštine.