História spoločnosti

Začiatkom deväťdesiatych rokov som mal vnútorný pocit, robiť konečne niečo poriadne, naplno a naozaj poctivo, so všetkým čo k tomu patrí... Vykročiť do života svojou vlastnou cestou, začať podnikať, byť úspešný a ziskoví. A prečo tlačiareň? Obaja s manželkou sme vyštudovaní polygrafi, takže to bol len krôčik k rozhodnutiu v akom odvetví začať podnikať.

Náš spoločný príbeh sa začal v roku 1991 v prenajatých priestoroch v Krupine. Všetko sme sa učili za pochodu s niekolkými zamestnancami. Niekolko slov - zodpovednosť, dôvera, spolupráca, ústretovosť, orientácia na zákazníka, zamestnancov a rast firmy - boli a sú pre nás naozaj klúčové. Boli to malé aj velké kroky, ale s odhodlaním konkurovať "velkým tlačiarňam". Tie boli ako obrovské lode, išli svojou zotrvačnou silou, a my sme boli ako malá loďka, s ktorou sa dá lepšie a rýchlejšie manévrovať. To platí dodnes.

Náš príbeh pokračuje. Už 27 rokov sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom nielen prvotriednu kvalitu produktov, kroré vyrábame na nových strojoch a linkách najmodernejšou technológiou, ale aj osobný prístup a servis ako pridanú hodnotu. Vnímam to ako niečo, čo vyžaruje z našej spoločnosti navonok a ovplyvňuje to zákazníkov aj našich dodávateľov.

Dnes už takmer stovka ludí v tlačiarni, má možnosť podielať sa na raste a vývoji spoločnosti, byť súčasťou nášho spoločného príbehu.

Róbert Jurových